„Koncert życzeń” z okazji Dnia Edukacji Narodowej

b_150_100_16777215_00_images_deenn.jpgDzień Edukacji Narodowej to odpowiedni czas,  zwłaszcza na podziękowania i życzenia. 

Z tej okazji  (13 października) SU i przedstawiciele klas drugich zorganizowali w naszej szkole „Koncert życzeń”, dedykując Gronu Pedagogicznemu oraz  wszystkim Pracownikom Szkoły wcześniej przygotowane i odpowiednio dobrane piosenki.

Nad oprawą artystyczną czuwała pani Jolanta Urbańska.

SU przygotował również dla wszystkich Pracowników Szkoły -  oprócz życzeń - drobny upominek.

 „Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić.”

Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej Panu Dyrektorowi, Naszym Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi w podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwej drogi, składamy serdeczne życzenia:  dużo zdrowia, wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych

- w imieniu wszystkich uczniów – Prezydium SU